Pakjesavond bij het K.V.G.

Hoewel de Sint nog maar kort geleden voet aan wal heeft gezet in ons land, waren de dames van het Katholiek Vrouwen Gilde afdeling Harlingen alweer helemaal in de sinterklaasstemming. Dit bleek afgelopen dinsdag 21 november tijdens de maandelijkse bijeenkomst.

Zoals gewoonlijk werd er na het welkomstwoord eerst de kaars aangestoken om met elkaar stil te staan bij al diegenen, die wel wat extra aandacht kunnen gebruiken.

Vervolgens was het tijd voor het dobbelspel, waarbij een pakje uit een grote berg mooi verpakte cadeautjes kon worden bemachtigd. Onder grote hilariteit vanwege de veelal prachtige gedichten was het uitpakken geblazen. Gelet op de aandacht voor Zwarte Piet in de diverse gedichten, was het echt een feest anno nu.

Heel veel cadeautjes gaven ook nu weer blijk van de geweldige creativiteit van de dames.

Nadat alle pakjes een bestemming hadden gevonden en de kelen al een beetje schor waren van alle gezongen liedjes, bedankte de voorzitter een ieder voor zijn aandeel in deze ouderwets gezellige avond en wenste iedereen wel thuis.

De volgende bijeenkomst is op dinsdag 19 december a.s., aanvang 17.30, in de zaal van Hubertus.

Majoor M. Kuijpers van het Leger des Heils zal deze kerstavond gaan verzorgen.