Opbrengst Snert-actie Vastenproject 1488,50 euro

Opbrengst Snert-actie Vastenproject 1488,50 euro

De snert-actie ten behoeve van het Vastenproject Geef ze de 5 in het weekend van 18/19 maart heeft in totaal 1488,50 euro opgebracht. Omdat de Caritas de ingrediënten heeft betaald gaat dit bedrag in zijn geheel naar het kinderproject van Willy en Linda Winkels op de Filipijnen. Aangezien er nog steeds diepvriesporties van 1 kilo worden verkocht zal het nettobedrag de komende tijd nog hoger worden.

Er is in totaal 300 liter snert gekookt door Oege Kingma. De parochianen waren zeer te spreken over de kwaliteit van de erwtensoep. De opbrengst per locatie was:

Dronryp 288 euro
Franeker 335 euro
Sint Anna 400 euro
Harlingen 465,50

De Missiegroep is heel blij met dit resultaat en dankt iedereen die op de een of andere wijze aan deze actie heeft deelgenomen!